Cestovní krabička na mýdlo z Arboformu

Dlouho jsme pátrali po krabičce na mýdla, která se hodí na cestování a přenášení třeba při víkendových cestách na chalupu. Chtěli jsme, aby splňovala dvě kritéria. Aby byla účelná a praktická (tedy mýdlo se v ní nerozmáčelo, neotvírala se a hlavně aby nebyla z plechu, který bohužel rezne). A zadruhé, aby byl materiál ekologický. Trvalo to dlouho, ale sehnali jsme ji – krabičku od německého výrobce vyrobenou z materiálu budoucnosti, arboformu. Jsme nadšení a vy budete taky!

Arboform je znám jako tekuté dřevo. Skládá se ze dvou nejvíce dostupných přírodních materiálů: ligninu (cca 30 %) a celulózy (cca 60 %). Zbývající část tvoří přírodní přísady. Má podobné složení a vzhled jako dřevo, ale vlastnosti jako plast. Lignin se získává jako vedlejší produkt při výrobě papíru a donedávna byl pálen. Jeho využití při výrobě ekologického plastu je tak skvělým eko řešením! Arboform je samozřejmě biologicky odbouratelný.

Krabička má rozměry 9 x 3,5 x 6,5 cm. Nevejde se tam úplně nové fancy mýdlo, ale jakmile je trochu vymyté, pak ano :)


cena: 189 Kč včetně DPH


Momentálně vyprodáno


hodnocení: (počet hodnocení: 2)

přidat  /  zobrazit  hodnocení

Provozovatel: Almara Soap, s.r.o., Slepá 67/1, 250 92 Šestajovice, IČ 08730601, DIČ CZ08730601, www.almarasoap.cz, info@almarasoap.com.


K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Made with in Prague