Plecháček Almara Soap

Smaltovaný hrníček s naším logem.

Milujeme smaltované nádobí a plecháčky obzvlášť. Hodí se především na cestování, kemping, pobyty v přírodě a na chatě, protože tak nějak zapadají do horského a venkovského stylu a navíc díky lehkosti a odolnosti materiálu se snadno přenáší.

Myslíme si, že každý by měl mít aspoň jeden plecháček. Takový, do kterého si bude připravovat své oblíbené pití s ještě větší radostí. Ať už je to čaj, káva, limonáda či obyčejná voda. My vám nabízíme plecháček Almara Soap.

Je i skvělým doplňkem do vašeho „zero waste“ arzenálu. Můžete si do něj kdekoliv natočit/nabrat/nalít pití a říci ne nabídkám jednorázových plastových kelímků.

Plecháček má objem 0,33 l. Průměr 79 mm / výška 81 mm. Není vhodný do myčky ani do mikrovlnné trouby.

Použitá technologie neumožňuje 100% pokrýt ouško hrnku, tj. na oušku či jinde na hrnečku může lehce prosvítat podklad, vzhledem k ruční výrobě jsou přípustné i drobnější vady.

MÁME PLECHÁČKY PRO PRAVÁKY I LEVÁKY, viz obrázek! :) Automaticky posíláme plecháčky pro praváky. Pokud chcete plecháček pro leváka, prosím napište vzkaz při objednávácím procesu.

cena: 299 Kč včetně DPH

Počet:    


Složení: Smalt


Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první.
Čím více hvězdiček, tím vyšší hodnocení.

Provozovatel: Almara Soap, s.r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha - Horní Počernice, IČ 08730601, DIČ CZ08730601, www.almarasoap.cz, info@almarasoap.com.


K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Made with in Prague