Mořská houba karibská (12-13 cm)

Přírodní mořská houba pro péči o tělo a obličej

Mořská houba karibská pocházející z Mexického zálivu a Karibiku je tvarově velmi zajímavá a je oblíbená pro svou cenovou dostupnost a kvalitu vysoce převyšující syntetické houby.

Houba najde využití v mnoha oblastech: osobní hygiena, mytí těla, masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž napomáhá jejímu vyhlazení a antibakteriální účinky příznivě působí při čištění menších povrchových poranění. Houba je středně měkká, vysoká hustota menších pórů velmi dobře masíruje pokožku a tvoří bohatou pěnu.

Houby jsou různých přírodních tvarů, každá je originál. Balená je v síťce, převázaná lýkem s visačkou. Barvy a tvary jsou různé od světle žluté až po tmavý okr, podle místa sběru.

cena: 259 Kč včetně DPH

Počet:    


Složení: Mořská houba


Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první.
Čím více hvězdiček, tím vyšší hodnocení.

Provozovatel: Almara Soap, s.r.o., Slepá 67/1, 250 92 Šestajovice, IČ 08730601, DIČ CZ08730601, www.almarasoap.cz, info@almarasoap.cz.


K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Made with in Prague