Bio bavlněná taška Almara Soap

Plátěná taška z limitované jarní edice zrozená pro váš voňavý nákup

Nesu se ulicí a všímám si obdivných pohledů kolemjdoucích...
Ptáte se, proč se tak dívají? Protože to voním já!

A vy budete vonět se mnou! Ráda vám odnesu voňavou přírodní kosmetiku, ale stejně tak i právě upečené pečivo, čerstvě namletou kávu nebo květiny. Jsem skladná, lehká a vždy připravená podat vám pomocné ucho a ulevit tak přeplněným kapsám nebo unaveným zádům z neustálého sbírání rozkutálených věcí.

Radost vám budu dělat i svým úžasným složením ze 100% bio bavlny s GOTS certifikátem a potiskem, což na sobě mimochodem považuji za jednu z velkých předností.

GOTS je totiž celosvětově uznávaný certifikát splňující ty nejnáročnější etické požadavky. Zaručuje nejvyšší standard výroby, zpracování a potisku textilu, který je vyrobený z certifikovaných a ekologicky vypěstovaných plodin. V celém procesu výroby od sadby bavlny až po barvení výsledného produktu nejsou použity žádné chemikálie. A čeho si zvlášť cením, dohlíží se na to, aby se všemi lidmi, kteří se na výrobě podílí, bylo zacházeno s respektem a úctou a byli za svou práci adekvátně ohodnoceni.

Nejraději bych se samou láskou rozdala, ale nemůžu se klonovat do nekonečna, takže neváhejte, ať si mě stihnete pořídit!

Míry: 36 x 42 x max. 8 cm
Váha: s prázdným žaludkem 170 g

Zvláštní schopnosti:
Neúnavný běh se zátěží zhruba do 10 kg, ale jen tak to nevzdám a vždy zkusím unést, co mi naložíte.

cena: 249 Kč včetně DPH

Počet:    


Složení: 100% bio bavlny s GOTS certifikátem


Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první.
Čím více hvězdiček, tím vyšší hodnocení.

Provozovatel: Almara Soap, s.r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha - Horní Počernice, IČ 08730601, DIČ CZ08730601, www.almarasoap.cz, info@almarasoap.com.


K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Made with in Prague