COFFEE LOVER’S TREASURE

Plná náruč kávových pokladů, které milovníkům kávy nedají spát

Ideální dárek pro všechny, kteří by se ani chvilku nerozmýšleli a káva by byla první věcí zabalenou do batohu na jakoukoliv dobrodružnou výpravu. Že už samým nadšením nemůžete spát? Nedivíme se! Jednu takovou výpravu tu totiž máme, a to přímo na ostrov plný pokladů ukrytých v této omamně vonící krabičce.

Najdete v ní:

Mýdlo Coffee Time s vůní lahodného espressa a jemnými tóny čokolády, karamelu, hnědého cukru, kokosu a medu plné pečujících rostlinných olejů pro výživu a zvláčnění pokožky. Dopřeje vám dvojitou dávku probuzení a tu nejsametovější kávovou pěnu.

Kávový balzám na rty Coffee Kiss dodávající všem polibkům tu správnou hebkost a energii. Obsahuje vyživující oleje a másla, které suché pokožce nedají žádnou šanci.

Cukrový scrub na tělo Sweet Coffee, který vám umožní zažít na vlastní kůži, jak úžasně hladká, vláčná a po kávě voňavá může pokožka být. Díky vysokému podílu obsažených olejů je jeho použití více než příjemné.


Celý balíček je připraven eticky s úctou k přírodě, tedy v něm najdete pouze 100% udržitelné a znovupoužitelné materiály:
• krabici ze 100% recyklovaného kartonu s papírovými komponenty
• ochrannou výplň Sizzle Pack (papírové harmoniky) z recyklovaného papíru
• kávová zrnka, které jsou dále použitelné jako voňavá dekorace
• kartičku a obal krabice z recyklovaného papíru
• voňavé produkty balené do papíru nebo do znovupoužitelných skleniček s kovovým víčkem

Než balíček s láskou předáte a on bude nedočkavě čekat, kolik radosti přinese, šup s ním na nějaké chladné a suché místo.

cena: 499 Kč včetně DPH

Počet:    


Složení:

hodnocení: (počet hodnocení: 1)

přidat  /  zobrazit  hodnocení

Provozovatel: Almara Soap, s.r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha - Horní Počernice, IČ 08730601, DIČ CZ08730601, www.almarasoap.cz, info@almarasoap.com.


K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, www.coi.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Made with in Prague